Istrie – ubytování v soukromí

istriaPokud se při své dovolené rozhodnete pro ubytování v soukromí, budete sice muset oželet řadu vymožeností, které jsou pro hotely, a zejména pro hotely v tak turisticky frekventované oblasti jako je Istrie, samozřejmostí, zato však získáte jednak výrazně nižší cenu, jednak větší výběr co do lokality. Přestože jsou hotely rozesety po celé Istrii, přece jen jich je jen určité množství. Možností pro ubytování v soukromí je však nespočet.

Jak získat ubytování v soukromí

Dnes již každý považuje za samozřejmost, že pro vyřízení čehokoliv stačí usednout doma k počítači a věc je vyřízena. A se zařizováním dovolené v Istrii a zajištěním ubytování v soukromí, tomu není jinak. Celá řada vyhledavačů nabízí tuto službu, prostřednictvím které je možno vybrat a zarezervovat ubytování takřka kdekoli na světě. Pro odvážné samozřejmě existuje i možnost vyjet bez předchozí domluvy a doufat, že cestou na něco narazí.

Kolik to stojí

ubytovaniCeny za ubytování v soukromých domech a apartmánech jsou velice rozdílné, výraznou úlohu při jejich určování hraje fakt, jaká je vzdálenost daného objektu od moře, jeho vybavenost, pro kolik návštěvníků je určen, zda se pronajímá celý dům či jednotlivé pokoje. Ubytování na dovolené tak můžete získat od pouhých cca 7 000 korun, v atraktivnějších lokalitách a objektech se však ceny běžně šplhají i na částky čtyř až pětinásobně vyšší.

Pojedete na Istrii i vy?

Istrie je velmi atraktivním místem vyhledávaným turisty, kteří zde přijíždějí za mořem, sluncem i bohatou kulturní historií místa. Patří k nejnavštěvovanějším místům na Jadranu a dělá se zde vše proto, aby si status oblíbené destinace udržela. Důležitá je v tomto bodě široká nabídka ubytování ve všech cenových kategoriích. Proto je dovolená na Istrii vhodná úplně pro každého. Než se však definitivně rozhodnete, vezměte vždy v úvahu, že tady žádná odlehlá tichá zákoutí, kde se dá najít klid a mír, nenajdete. Istrie – to je život a ruch sám.