Istrie – ubytování přímo u moře

u_more_ubytovaniProtože do Chorvatska naprostá většina turistů míří zejména za možností koupání a potápění, jedním z hlavních požadavků pro ubytování je právě blízkost moře. Této charakteristice vyhovují v podstatě všechny ubytovací kapacity celé západní Istrie, kam každoročně vyrážejí turisté z celého světa.

Poreč

Řadu soukromých apartmánů, jejichž vzdálenost od moře je do 200 m naleznete v přístavním městě Poreč. Jedním z nich je asi kilometr od centra města vzdálený apartmán Labinac, který leží 200 m od typické oblázkové pláže v turisticky atraktivní lokalitě. Stejnému požadavku však vyhovují i apartmány Fiskus nebo Milokanovic v blízkosti tohoto letoviska.

Pula

Také centrální letovisko Pula nabízí široké možnosti ubytování v soukromých apartmánech, podmínce co nejkratší cesty na pláž vyhovuje např. apartmán Kundih, apartmán Guido nebo apartmán Dubravko. Skutečně velký výběr ubytování studiového typu naleznete na této stránce.

Rovinj

ubytovani_moreToto malebné městečko patří rovněž k nejnavštěvovanějším letoviskům na Jadranu. Chcete se ubytovat právě zde? Nejblíže to na pláž budete mít v případě, že si zajistíte bydlení v apartmánu Tacko, kde může současně bydlet až 24 lidí. Stojí na poklidném místě pouhých 150 m od nejbližší pláže. Svou polohou velice zajímavé jsou také apartmány Pika Borik nebo Slavko.

Istrijské hotely

Přestože naprostá většina istrijských hotelů náleží do vyšší cenové kategorie, bývají také, vzhledem k požadavku na blízkost moře, velice výhodně umístěny. Příkladem je třeba aparthotel Albona hotel a residence v městečku Rabac, který je od pláže vzdálen pouhých 150 m nebo hotel Delfin v Poreči vybudovaný jen 50 m od pláže. V bezprostřední blízkosti hotelových komplexů se nacházejí vždy také prostory určené ke sportovnímu vyžití návštěvníků, jako jsou tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, minigolf, atp. Samozřejmostí bývá i hotelový bazén.